Start
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu

NASZE OSIĄGNIĘCIA
W KONKURSACH POWIATOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH, EUROPEJSKICH



2016/2017

Sukcesy uczniów w powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2016/2017
  • Anna Mazur IIIA
    I miejsce w europejskim konkursie "Europejski tydzień walki z rakiem 2017"; opiekun: p. A. Kołodziejek
  • Magdalena Halaba IIIA, Oliwia Turek IIE, Anita Bitnerowska IC, Bernard Stawarz IIC
    Finaliści konkursu "Mam talent od Jezusa"; opiekun: p. J. Socha
  • Magdalena Milka IIIB i Mateusz Jaworski IIIB oraz Damian Kuta IIID i Karol Sowa IIID
    Finaliści I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Lotniczej; opiekun: p. K. Chojnacka-Musiał
  • Marcelina Dziuba IIID, Katarzyna Opiłka IIID
    III miejsce w ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska "EKOTEST"; opiekun: p. J. Pacia
  • Wiktoria Karaś IIIC
    XII miejsce (wyróżnienie) w ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska "EKOTEST"; opiekun: p. J. Pacia
  • Kamil Nowak IIA, Maksymilian Kowalski IIA, Daniel Filipek IIA, Sebastian Pucek IIA, Olga Pakulak IIA, Dominik Trebisz IIA, Agnieszka Leśniak IIC
    I miejsce w I Miejskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych o tematyce profilaktycznej pod hasłem „Czego Jaś się nie nauczy...”; opiekunowie: p. I. Leks, p. A. Kuźnik
  • Olga Stemplewska IIIC, Natalia Domagała IIIC, Jakub Otręba IIE
    II miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym; opiekun: p. M. Góral-Siudak
  • Agnieszka Leśniak IIC
    Wyróżnienie w miejsko-powiatowych eliminacjach do XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na Słowa” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych; opiekun: p. K. Chojnacka-Musiał
  • Maria Paliga IA
    III miejsce w XL Miejskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”; opiekun: p. M. Gała
  • Marcin Szekiel IIID, Wojciech Kubicz IIID
    Laureaci w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "OLIMPUS"; opiekun: p. S. Nowicka, p. B. Haładyń
  • Weronika Sikora IIB, Olga Sikora IID
    Laureatki w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "OLIMPUS"; opiekun: p. S. Nowicka, p. B. Haładyń
  • Małgorzata Pilarska IIID, Olga Sobalska IIID
    Finalistki Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl; opiekun: p. M. Zbierański
  • Maja Zygmunt IIIA
    II miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Historyczno – Literackim „Prawda i kłamstwo o Katyniu”; opiekun: p. A. Kołodziejek
  • Julianna Frącisz IIIA, Karol Sowa IIID
    Finaliści XV Wojewódzkiego Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta; opiekun: p. K. Jaworska
  • Ola Mazur IIC
    Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Ludzie wśród zwierząt, zwierzęta wśród ludzi - inspiracje literackie"; opiekun: p. K. Chojnacka-Musiał
  • Karol Sowa IIID
    I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym Polskie Państwo Podziemne 1939 - 1945 "Losy wybranych przedstawicieli pionu cywilnego Polskiego państwa Podziemnego"; opiekun: p. M. Przybyła
  • Karolina Zgryźniak IIID
    I miejsce w XI Międzyszkolnej Olimpiadzie Humanistycznej dla Szkół Gimnazjalnych; opiekun: p. A. Szlacheta
  • Dagna Żelazkiewicz IIID
    I miejsce w Konkursie Plastycznym „Okładka do ulubionej książki fantastycznej”; opiekun: p. L. Kuszak
  • Kinga Grzebieluch IID
    III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Romskie bajanie"; opiekun: p. G.Wizor
  • Alicja Lubasińska IIB
    Wyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie Poezji - Pamięci Haliny Poświatowskiej; opiekun:  p. K. Jaworska, p. L. Kuszak
  • Szymon Cisowski IIIB
    Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Digital Champions; opiekun: p. M. Miąsko

2015/2016

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2015/2016
  • Mateusz Jaworski IIA
    I miejsce w Międzynarodowym Konkursie "How do we see the Baltic Sea"; opiekun: p.M.Miąsko
  • Julianna Frącisz IIA
    Wyróżnienie w Ogólnopolskim Literackim Konkursie "Story Cubes"; opiekun: p.  K. Musiał
  • Aleksandra Grzyb IIIC, Renata Walęciak IIIC, Marcel Lipowicz IIIC
    II miejsce w XII Leśnej Spartakiadzie pod hasłem "O czym szumi las"; opiekun: p. J. Pacia
  • Weronika Maruszak IIIB
    II miejsce w konkursie plastycznym "Błogosławieni miłosierni", zorganizowanego w ramach konkursu "Mam talent od Jezusa"
  • Magdalena Halaba i Szymon Cisowski, ZESPÓŁ  ANUMA w składzie: Aleksandra Grzyb, Kaja Nowicka, Wiktoria Zagórska oraz Kacper Kruz i grupa wokalno-instrumentalna: Kamila Wędzyńska, Julia Kurzak, Julia Suliga oraz Patryk Wnuk
    Wyróżnieni pierwszego stopnia w konkursie "Mam talent od Jezusa"; opiekunowie: p. J. Socha, p. B. Czajkowska
  • Dominika Orman IIB, Magdalena Milka IIB, Szymon Cisowski IIB
    V miejsce w II Turnieju Wiedzy z zakresu pierwszej pomocy "Złote ABC Młodego Ratownika"; opiekun: p. A. Krzysztofczyk
  • Zuzanna Kornacka, Majka Wnuk, Kornelia Zamora, Karolina Zgryźniak i Damian Kuta IID
    I miejsce w Konkursie Wiedzy o Chorwacji; opiekun: p. M. Paliga, p. M. Miąsko
  • Wojciech Kubicz IID
    Laureat eliminacji miejsko-powiatowych do XXVI Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów "Wrażliwość na słowa"; opiekun: K. Chojnacka-Musiał
  • Szymon Cisowski IIB
    I miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną ”Najciekawsze miejsce w moim regionie”; opiekun: p. M. Miąsko
  • Julia Gruca IE
    Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta w Żorach; opiekunowie: p. K. Jaworska, p. A. Szlacheta
  • Julia Suliga, Julia Kurzak, Klaudia Szwej, Bartosz Kołacz
    I miejsce w I Powiatowym Turnieju Mitologicznym "W mitologicznym świecie Greków i Rzymian"; opiekun: p. A. Kołodziejek
  • Julia Dziechciarz IIIA
    III miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Poezji - Pamięci Haliny Poświatowskiej; opiekun:  p. K. Jaworska, p. L. Kuszak
  • Olga Stemplewska IIC
    Finalistka XXIV Wojewódzkiego Konkursu "Nudna matematyka"; opiekun: p. M. Zbierański,
  • Aleksandra Grzyb IIIC, Marcel Lipowicz IIIC, Andrzej Rojewski IIID
    I miejsce w XI Spartakiadzie Leśnej; opiekun: p. J. Pacia,
  • Łukasz Pałka IE
    Statuetka Najlepszego Zawiercianina w kategorii do lat 15 w II Otwartych Mistrzostwach Szachowych Zawiercia.

2014/2015

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2014/2015
  • Zuzanna Biały i Katarzyna Pacia IIA oraz Wojciech Kubicz, Karol Sowa i Marcin Szekiel ID
    Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Polaków na Syberii. Niepokonani o cudzie ocalenia"; opiekun: p. M. Przybyła
  • Natalia Gryz, Marta Stypa i Weronika Zając
    Finalistki powiatowego konkursu z zakresu tematyki unijnej; opiekun: p. M. Miąsko
  • Wojciech Kleciek IIIC
    III miejsce w miejskim konkursie literackim "Opowiem Ci o swoim Zawierciu"; opiekun: p. A. Kuźnik
  • Lena Staszek IIC
    Laureatka konkursu na Najciekawszą Fotografię Czytelników Biblioteki; opiekun: p. K. Chojnacka-Musiał
  • Marta Stypa IIB
    I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sejmie; opiekun: p. A. Widawska
  • Martyna Zielony IIIB
    V miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie J. Angielskiego FOX; opiekun: p.  M. Paliga
  • Karolina Bryła IIID
    IV miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie J. Angielskiego FOX; opiekun: p.  M. Paliga
  • Wiktoria Domagała IIID
    I miejsce w VI Międzypowiatowym Konkursie Realioznawczym z J. Angielskiego; opiekun: p.  M. Paliga
  • Karolina Bryła IIID
    III miejsce w VI Międzypowiatowym Konkursie Realioznawczym z J. Angielskiego; opiekun: p.  M. Paliga
  • Mateusz Matera, Konrad Nowakowski, Tobiasz Błeszyński, Dawid Sokoliński, Grzegorz Zawadzki, Kamil Oziębała, Krzysztof Napora
    Zwycięstwo w międzynarodowym konkursie "Uczniowskie projeky" organizowanym przez Gimnazjum nr 2072 w Moskwie Szkołę Stowarzyszoną UNESCO; opiekun: p. M. Miąsko.
  • Kaja Nowicka, Aleksandra Grzyb, Wiktoria Zagórska i Kacper Kruz IIC - zespół ANUMA
    I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym – Wiosenne Popisy Taneczne, organizowanym pod patronatem Wojewódy Śląskiego
  • Łukasz Łazarowicz IIA
    III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Komputerowy Biathlon; opiekun: p. M. Góral-Siudak
  • Wiktoria Kondas IC, Martyna Zielony IIIB, Wojciech Kleciek IIIC
    II miejsce w Miejskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego; opiekun: p. M. Góral-Siudak
  • Ksenia Opyrchał IIC
    Laureatka etapu okręgowego Ogólnopolskiego Konkursu "Szkoła marzeń"; opiekun: p. K. Jaworska
  • Olga Sobalska ID, Zuzanna Kornacka ID, Natalia Pawlet IID, Weronika Maruszak IIB i Emilia Reza IIIC
    Wyróżnienie w etapie okręgowym Ogólnopolskiego Konkursu "Szkoła marzeń"; opiekun: p. A. Szlacheta
  • Radosław Woźniak, Wojciech Kubicz, Ryszard Siudak ID
    II miejsce w Polsce w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych prowadzonym przez Stowarzyszenie Międzynarodowe na rzecz Edukacji Statystycznej; opiekun: p. M. Miąsko, p. M. Paliga
  • Patrycja Wlizłowska IB
    III miejsce w Polsce w konkursie organizowanym przez Centrum Języka Portugalskiego/Camões przy Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na najciekawszą prezentację multimedialną: Lizbona - miasto o wielu obliczach; opiekun: p. M. Miąsko
  • Kamil Kosiński IA, Marcin Szekiel ID, Zuzanna Kornacka ID, Wojciech Kubicz ID, Łukasz Łazarowicz IIA, Korad Czapla IIB, Katarzyna Pacia IIA, Aleksandra Stempień IIID, Julia Pąpka IIID, Kamil Turek IIIB
    Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "OLIMPUS"; opiekun: p. M. Paliga
  • Klasy trzecie
    Konkurs "Matematyka bez granic" w rejonie wschodnio-śląskim:
    - klasa IIIB zajęła II miejsce, co dało jej 32 miejsce w kraju; opiekun: p. E. Goc,
    - klasa IIID zajęła III miejsce i 47 miejsce w kraju; opiekun: p. M. Zbierański,
    - klasa IIIC miejsce IV (57 miejsce w kraju), a klasa IIIA miejsce V i 64 miejsce w kraju; opiekun: p. V. Zawała).
  • Wiktoria Domagała IIID
    IV miejsce w Polsce i tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "OLIMPUS"; opiekun: p. M. Paliga
  • Chór G1 Fort-e
    I miejsce w VII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Wielowsi; opiekun: p. B. Czajkowska
  • Julianna Frącisz IA, Maja Zygmunt IA,  Agata Foryś IIID, Martyna Pleban IIIA, Natalia Kuban IIB i Magdalena Halaba IA
    I miejsce w VII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Wielowsi; opiekun: p. B. Czajkowska
  • Maja Zygmunt IA
    Wyróżnienie w VII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Wielowsi; opiekun: p. B. Czajkowska
  • Marta Stypa IIB
    Finalistka w XXIII Wojewódzkim Konkursie "Nudna matematyka"; opiekun: p. M. Zbierański
  • Marta Stypa IIB
    II miejsce w Konkursie z wiedzy o Sejmie RP; opiekun: p. A. Widawska

2013/2014

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2013/2014
  • Marta Stypa IB
    I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Matematyczne Preteksty"; opiekun: p. E. Goc
  • Agata Dąbrowska IIIC, Michalina Urbaniak IIIC, Katarzyna Mazur IIIA, Oskar Markowski IIIB i Dawid Świerczek IIIB
    V miejsce w konkursie filmowym "Wkręć się w historię!"; opiekunowie: p.A.Widawska, p.K.Chojnacka-Musiał
  • Michalina Urbaniak, Zuzanna Padula, Michalina Jędros, Julia Truszkowska, Martyna Gola IIIC i Szymon Bartosik IIIB
    Wyróżnienie w konkursie filmowym "Wkręć się w historię!"; opiekun: p. M. Przybyła
  • Aleks Kulawik, Norbert Mizera, Eryk Cocek, Karol Grabowski, Szymon Górka IID
    II miejsce w Grze Miejskiej "Zawiercie moja mała ojczyzna"; opiekun: E. Trepka
  • Natalia Kuban
    III miejsce w XIX Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej w Knurowie; opiekun: p. B. Czajkowska
  • Krystian Smoleń IIID
    III miejsce w Zagłębiowskim Konkursie na Prezentację Multimedialną i na Film; opiekun: p. M. Miąsko
  • Anna Pilarska IIA
    II miejsce w Wojewódzkim Konkursie związanym z osobą Henryka Sienkiewicza; opiekun: p. A. Kuźnik
  • Oskar Markowski IIIB
    II miejsce w Wojewódzkim Konkursie związanym z osobą Henryka Sienkiewicza; opiekun: p. A. Kuźnik
  • Patrycja Rogoń ID
    I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Światło i cień"
  • Roksana Widawska IID
    wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Światło i cień"
  • Aleksandra Socha IIID, Konrad Skreczko IIIC, Wiktor Pacyga IIC
    I miejsce w konkursie filmów krótkometrażowych przeprowadzonym pod tytułem „Sposoby na domowe odpady”; opiekun: p. J. Pacia
  • Zuzanna Padula IIIC, Michalina Urbaniak IIIC, Kuba Hadziński IIIC
    wyróżnienie w konkursie filmów krótkometrażowych przeprowadzonym pod tytułem „Sposoby na domowe odpady”; opiekun: P. J. Pacia
  • chór szkolny "G1 FORT-E"
    laureat XIX Konkursu Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej Knurów 2014; opiekun: p. B. Czajkowska
  • Natalia Kuban IB
    laureatka XIX Konkursu Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej Knurów 2014; opiekun: p. B. Czajkowska
  • Michalina Urbaniak IIIC
    wyróżnienie w finale regionalnym XV Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno- -Środowiskowego pod hasłem: "Od pionierów życia do gazu łupkowego"; opiekun: p. M. Gała
  • Oskar Markowski IIIB
    wyróżnienie w finale regionalnym XV Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno- -Środowiskowego pod hasłem: "Od pionierów życia do gazu łupkowego"; opiekun: p. M. Pucek
  • Karolina Śliwecka, klasa IIID
    I miejsce w Rejonowym Konkursie Wiedzy Historycznej; opiekun: p. M. Przybyła, p. A. Widawska
  • Michał Biały, klasa IIIB
    wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Wiedzy Historycznej; opiekun: p. M. Przybyła, p. A. Widawska
  • Ewelina Rojewska, klasa IIIA
    finalistka w Rejonowym Konkursie Wiedzy Historycznej; opiekun: p. M. Przybyła, p. A. Widawska
  • Szymon Bartosik, klasa IIIB
    laureat w XII Wojewódzkim Konkursie Poezja Zbigniewa Herberta; opiekun: p. K. Jaworska
  • Katarzyna Pacia, klasa IA
    IV miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej; opiekun: p. M. Gała
  • Weronika Maruszak, klasa IB
    III miejsce w miejskim konkursie "Impresje na Wielkanoc - kogut"
  • Martyna Zielony IIB, Artur Klimek IIC, Wojciech Kleciek IIC
    II miejsce w Miejskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego; opiekun: p. M. Góral-Siudak
  • Mateusz Matera, Konrad Nowakowski, Tobiasz Błeszyński, Dawid Sokoliński, Grzegorz Zawadzki, Kamil Oziębała, Krzysztof Napora
    I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Jak to działa"; opiekun: p. M. Miąsko.
  • Dominik Janus, klasa IC
    Laureat powiatowych eliminacji do XXVI Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na Słowa”; opiekun: p. K. Chojnacka-Musiał
  • Julia Truszkowska, klasa IIIC
    I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Humanistycznej dla Szkół Gimnazjalnych pod hasłem „My w świecie”, objętej honorowym patronatem Śląskiego Kuratorium Oświaty; opiekun: p. A. Kołodziejek
  • Ilona Gęsikowska, klasa IIc
    I miejsce w wojewódzkim konkursie Ekonomia komiksem opowiadana; opiekun: p. M. Miąsko.
  • Agata Foryś, klasa IID
    II miejsce w XI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Siewierzu; opiekun: p. B. Czajkowska.
  • Drużyna MARS z klasy IIC: Karol Piernikarz, Karolina Bryła, Kamil Bryła, Eryk Cocek, Mateusz Balewski.
    IV miejsce w ogólnopolskim konkursie Komputerowy Biathlon; opiekun: p. M. Miąsko.
  • Paulina Rola, klasa IIC
    wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie fotograficznym CZAS I PRZEMIJANIE zorganizowanym przez Fundację Poducha i Towarzystwo Przyjaciół ks. Jarosława Burskiego; opiekun: p. M. Miąsko.
  • Weronika Maruszak, klasa IB
    I miejsce w konkursie plastycznym „Walki o wolność regionu” zorganizowanym w ramach projektu pn. „Historia z szablą w ręku”; opiekun: p. M. Przybyła.
  • Karina Kopińska, klasa IIA
    II miejsce w konkursie plastycznym „Walki o wolność regionu” zorganizowanym w ramach projektu pn. „Historia z szablą w ręku”; opiekun: p. M. Przybyła.
  • Joanna Bogusławska, klasa IIA
    III miejsce w konkursie plastycznym „Walki o wolność regionu” zorganizowanym w ramach projektu pn. „Historia z szablą w ręku”; opiekun: p. M. Przybyła.
  • Klaudia Wiechetek IIA, Weronika Zając IB, Anna Ziaja IIIC
    wyróżnienie w konkursie plastycznym „Walki o wolność regionu” zorganizowanym w ramach projektu pn. „Historia z szablą w ręku”; opiekun: p. M. Przybyła
    .
  • Natalia Gryz IB, Konrad Czapla IB, Martyna Gola IIIC
    wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Z CHLUBNYCH KART I MIEJSC NARODOWEJ HISTORII 2013; opiekun: p. M. Przybyła
  • Zuzanna Padula, Julia Truszkowska i Łukasz Bednarek, klasa IIIC
    I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym zorganizowanym pod hasłem „Powstanie Styczniowe i jego przebieg na terenie powiatu zawierciańskiego”; opiekun: p. M. Przybyła

2012/2013

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2012/2013
  • Klasa IA
    Laureatem ogólnopolskiego konkursu "Lekcja DIGITALIZACJI, czyli to, co na papierze w TWOIM komputerze"; opiekun: p. M. Miąsko.
  • Agata Dąbrowska IIC, Wojciech Bielak IIIA
    Wyróżnienia w wojewódzkim konkursie "Solidarność na Górnym Śląsku"; opiekun: p. A. Widawska i p. M. Miąsko
  • Anna Lewandowska IIID, Aleksandra Socha IID
    Wyróżnienia w Konkursie Recytatorskim dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów pod patronatem Prezydenta Miasta – Edwarda Lasoka; opiekun: p. K. Chojnacka
  • Wanessa Lassak - ID
    Finalistka Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej organizowanego przez Akcję Katolicką przy Parafii im. Stanisława Kostki w Zawierciu w ramach Nowej Ewengelizacji; opiekun: p. A. Kołodziejek
  • Michał Stefaniak - klasa IIID
    Laureat ogólnopolskiego konkursu "Wędrówki przez Chiny" organizowanego przez Instytut Języka Chińskiego przy Uniwerytecie Jagiellońskim w Krakowie; opiekun: p. M. Miąsko
  • Sylwia Matysik - klasa IIC
    Wyróżnienie w konkursie historyczno-literackim "W kręgu Marszałka..., czyli rzecz o Józefie Piłsudskim w 145 rocznicę urodzin" w kategorii pamiętnik/dziennik; opiekun: p. M. Przybyła
  • Sylwia Milka - klasa IID
    Wyróżnienie w konkursie historyczno-literackim "W kręgu Marszałka..., czyli rzecz o Józefie Piłsudskim w 145 rocznicę urodzin" w kategorii prezentacja multimedialna; opiekun: p. M. Miąsko
  • Julia Pacan - klasa IA
    Laureatka konkursu historyczno-literackiego "W kręgu Marszałka..., czyli rzecz o Józefie Piłsudskim w 145 rocznicę urodzin" w kategorii biżuteria; opiekun: p. M. Przybyła
  • Oskar Markowski - klasa IIB
    Laureat konkursu historyczno-literackiego "W kręgu Marszałka..., czyli rzecz o Józefie Piłsudskim w 145 rocznicę urodzin" w kategorii album; opiekun: p. M. Przybyła
  • Joanna Bogusławska - klasa IA
    Laureatka konkursu historyczno-literackiego "W kręgu Marszałka..., czyli rzecz o Józefie Piłsudskim w 145 rocznicę urodzin" w kategorii praca pisemna/biografia; opiekun: p. M. Przybyła
  • Wiktoria Paruzel - klasa IB
    Laureatka konkursu historyczno-literackiego "W kręgu Marszałka..., czyli rzecz o Józefie Piłsudskim w 145 rocznicę urodzin" w kategorii praca pisemna/biografia; opiekun: p. M. Przybyła
  • Wojciech Bielak - klasa IIIA
    Laureat Wojewódzkiego konkursu historyczno-literackiego "W kręgu Marszałka..., czyli rzecz o Józefie Piłsudskim w 145 rocznicę urodzin" w kategorii prezentacja multimedialna; opiekun: p. M. Miąsko
  • Anna Lewandowska - klasa IIID
    Finalistka XI Wojewódzkiego Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta w Żorach; opiekun: p.K.Jaworska
  • Agata Dąbrowska - klasa IIC
    III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Multimedialną „PIŁA-MIASTO STASZICA”; opiekun: p.M.Miąsko
  • Wiktoria Domagała IID, Dominika Witczyk IIA, Karolina Szlęk IIA, Karolina Kosińska IIID
    Laureatki Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS z j. angielskiego; opiekunki: p. M. Paliga.
  • Justyna Owcarz - klasa IIIA
    I miejsce w konkursie plastycznym "Nie ma chojraka nad ziemniaka"; opiekun: p. L. Kuszak
  • Anna Lewandowska IIID, Karolina Kosińska IIID, Katarzyna Koniorczyk IIID, Joanna Sabuda IIID, Marcelina Woźniak IIID, Michał Stefaniak IIID, Krystian Smoleń IID i Szymon Śliwa IID
    II miejsce w IV edycji konkursu dla szkół i placówek woj. śląskiego na realizację małej formy teatralnej o charakterze profilaktycznym; opiekunowie: p.K.Jaworska, p.J.Pucek, p.E.Pacyga
  • Paulina Kuśmierz - klasa II
    I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną: Produzido em Portugal/made in Portugal - typowe produkty portugalskie, organizowanym przez Centrum Języka Portugalskiego Instytutu Camoesa Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; opiekun: p.M.Miąsko
  • Natalia Król IIB
    II miejsce w rejonowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK; opiekun: p.E.Pacyga

do góry^


2011/2012

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2011/2012
  • Mateusz Rogoń - IID
    I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ; opiekun: p.M.Góral-Siudak
  • Agnieszka Serwicka, Olga Supińska, Klaudia Rojewska, Łukasz Matera, Emil Trepka
    II miejsce w konkursie "eTwinning w szkolnej bibliotece" za projekt "JAPAN"; opiekun: p.K.Chojnacka
  • Agnieszka Serwicka, Łukasz Matera i Mateusz Nowak - IIIB
    IV miejsce w I Powiatowym Konkursie Technicznym; opiekun: p.M.Góral-Siudak
  • Kamil Krynicki - IIIA
    X miejsce i tytuł laureata w XXVI Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych; opiekun: p.M.Zbierański
  • Klara Stokowacka - IID
    XI miejsce i tytuł laureata w XXVI Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych; opiekun: p.M.Zbierański
  • Karolina Trautsolt - IIIA
    XII miejsce i tytuł laureata w XXVI Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych; opiekun: p.M.Zbierański
  • Anna Lewandowska - IID
    Tytuł laureata w konkursie recytatorskim "W kręgu poezji lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück"; opiekun: p.K.Jaworska
  • Paweł Charaziński - IIIA
    I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Historyczno- Literackim "Prawda i kłamstwo o Katyniu"; opiekunowie: p.M.Przybyła, p. K. Jaworska
  • Agnieszka Serwicka - IIIB
    I miejsce w VI Międzyszkolnej Olimpiadzie Humanistycznej pod hasłem "Życie jest jak teatr";opiekun: p.A.Szlacheta
  • Sylwia Lubaś - IIID
    III miejsce w VI Międzyszkolnej Olimpiadzie Humanistycznej pod hasłem "Życie jest jak teatr";opiekun: p.A.Kołodziejek
  • Anna Lewandowska - IID
    II miejsce w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Poetycko – Recytatorskiego;opiekun: p.K.Jaworska
  • Klasa IIIA
    II miejsce w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Matematyka bez granic” - edycja polska;opiekun: p.M.Zbierański
  • Klasa IIIB
    III miejsce w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Matematyka bez granic” - edycja polska;opiekun: p.M.Zbierański
  • Paulina Skalska - IIA, Przemysław Mazur - IID, Mateusz Rogoń - IID
    III miejsce w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego;opiekun: p.L.Kuszak
  • Magdalena Szczechla - IIIA
    II miejsce w rejonowym etapie XX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK;opiekun: p.E.Pacyga
  • Sylwia Lubaś, Karolina Ptasińska i Natalia Beza - IIIC
    III miejsce w Konkursie Wiedzy o AIDS; opiekunowie: p.J.Pucek, p.E.Pacyga
  • Agnieszka Serwicka - kl. IIIB
    finalistka Wojewódzkiego Konkursu „Powstania Śląskie 1919-1921”; opiekun: p.M.Przybyła
  • Magdalena Szczechla – kl. IIIA, Natalia Król – kl. IB, Aleksandra Socha – kl. ID 
    Konkurs języka angielskiego zorganizowany przez Open School w Zawierciu; opiekun: p.M.Paliga

do góry^


2010/2011

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2010/2011
  • Franciszek Stokowacki - IIIe
    III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PIKOMAT;opiekun: M.Zbierański
  • Natalia Nowak - IIId
    laureatka II Ogólnopolskiego Konkursu "Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć. Straty osobowe i ofiary represji pod okupacją niemiecką";opiekun: A.Widawska
  • Franciszek Stokowacki - IIIe
    I miejsce w powiecie w konkursie "Kangur Matematyczny 2011";opiekun: M.Zbierański
  • Marcel Windys - IIIe
    VI miejsce w powiecie w konkursie "Kangur Matematyczny 2011"; opiekun: M.Zbierański
  • Franciszek Stokowacki - IIIe
    finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PIKOMAT;opiekun: M.Zbierański
  • Grupa Uczniów, najaktywniejsi: Paweł Fortuna, Artur Kasperek, Miłosz Piwek - laureatami konkursu eTwinning 2011opiekun: M.Miąsko
  • Karolina Paszowska - Ia
    laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Informatycznego Najwybitniejsze Kobiety w Historii Polski w kategorii: film;opiekun: M.Miąsko
  • Anna Kałużyńska - IIIe
    laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Informatycznego Najwybitniejsze Kobiety w Historii Polski w kategorii: prezentacje;opiekun: M.Miąsko
  • Anna Lewandowska - Id
    I miejsce w w Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów pod patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice; opiekun: K.Jaworska
  • Marcel Windys - III e, Franciszek Stokowacki - III e, Kamil Krynicki - II a
    finaliści Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych;opiekun: M.Zbierański
  • Marcel Windys - III e, Franciszek Stokowacki - III e, Kamil Krynicki - II a
    wyróżnienia w Internetowym Konkursie Matematycznym MATMIX;opiekun: M.Zbierański.
  • Karolina Ples - III c
    I miejsce w V Międzyszkolnej Olimpiadzie Humanistycznej pt. „W poszukiwaniu wartości i ideałów”; opiekun: A.Szlacheta.
  • Karolina Lasota - III d
    nagrody w trzech kategoriach: gimnazjum, Nagroda Dyrektora Biblioteki Miejskiego w Szczekocinach oraz Nagroda jurora Ewy Napory w XI Turnieju Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochowskiego” w Szczekocinach;opiekun - A.Grzanka.
  • Magdalena Szczechla - II a
    tytuł laureatki w wojewódzkim konkursie informatyczno –historycznym "Najważniejsze Wydarzenia w Najnowszej Historii Polski" (2010);opiekunowie - M.Przybyła, M.Miąsko.
  • Jagoda Rzepkiewicz - I d
    III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego pod patronatem firmy EDI EDU;opiekun - A.Heller.
  • Bartosz Pawlik - II e
    V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego pod patronatem firmy EDI EDU;opiekun - B. Haładyń.
  • Karolina Ples - III c
    XIV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego pod patronatem firmy EDI EDU;opiekun - M.Paliga.

do góry^


2009/2010

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2009/2010
  • Marcel Windys - II e, Franciszek Stokowacki - II e, Kamil Krynicki - I a
    finaliści Ogólnopolskiego konkursu "VII Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych", będących jednocześnie eliminacją do XXIV Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych-opiekun M.Zbierański
  • Aleksandra Szlęk - klasa III a, Marta Mazur - klasa III b
    I miejsce (A.Szlęk) i III miejsce (M.Mazur) w EURODYKTANDZIE organizowanym przez Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego-opiekunowie: A. Kuźnik i A. Szlacheta.
  • Chór Szkolny
    Srebrne Pasmo w VI Przeglądzie Chórów Szkolnych "Śpiewająca Polska"-opiekun B.Czajkowska
  • Agnieszka Serwicka - klasa I b
    IV miejsce w Regionalnym Konkursie na Prezentację Komputerową "Nasze Dziedzictwo"-opiekun M.Miąsko
  • Monika Duraj - klasa III a, Aleksandra Szlęk - klasa III a, Katarzyna Warnecka - klasa III d
    II miejsce w II Edycji Konkursu Wiedzy o Zabytkach Kultury Europejskiej-opiekun B.Czajkowska.
  • Kacper Górski, Patryk Trepka, Paweł Pierzchała - II c
    V miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Porębie-opiekun M.Góral-Siudak
  • Karolina Bandura, Julita Straszak i Katarzyna Kowalczyk z II e
    I Miejsce w zawodach tanecznych "Z pijanym nie tańczę" w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy umysł"-opiekun K.Męcik

do góry^


2008/2009

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2008/2009
  • Grupa uczniów (najaktywniejsi:Nadia Bartelak, Karolina Ples, Monika Kondas, Karolina Lasota, Marta Jaworska, Magdalena Kondas, Anna Wajzer, Patrycja Klećko, Szymon Surowiec, Michał Bień, Jakub Ostrowski, Kamil Skarżycki, Krystian Turek, Damian Strus)
    I Miejsce w Europejskim Konkursie LAND ARTw kategorii Involving the kids za pracę Rain of burnt bottles.
  • Aleksandra Wiśniewska
    I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Eko Kartki 2009organizowanym przez dział Kulturalny Ambasady Francji, XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi i Zespół Szkół nr 53 w Warszawie;opiekun M.Miąsko
  • Magdalena Kondas
    I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla młodych twórców poezji i prozy;opiekun L.Kuszak
  • Karolina Ples
    I Miejsce w Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną "Polska w Unii Europejskiej"pod patronatem Posłanki do Parlamentu Europejskiego Pani Małgorzaty Handzlik i Przewodniczącego Rady Powiatu Zawierciańskiego Pana Jarosława Kleszczewskiego;opiekun M.Miąsko
  • Kowalczyk Konrad
    II Miejsce w Regionalnym Konkursie na Prezentację Komputerową "Nasz wiat"pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzego Buzka, śląskiego Kuratora Oświaty Stanisława Fabera i Prezydenta Miasta Zawiercie Mirosława Mazura;opiekun p.M.Pucek
  • Marta Jaworska
    III Miejsce w Regionalnym Konkursie na Prezentację Komputerową "Nasz Świat"pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzego Buzka, Śląskiego Kuratora Oświaty Stanisława Fabera i Prezydenta Miasta Zawiercie Mirosława Mazura;opiekun p.K.Jaworska
  • Dominika Olszewska
    III Miejsce w Regionalnym Konkursie na Prezentację Komputerową "Nasz Świat"pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzego Buzka, Śląskiego Kuratora Oświaty Stanisława Fabera i Prezydenta Miasta Zawiercie Mirosława Mazura;opiekun p.M.Góral-Siudak
  • Dawid Słomka
    I Miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej "Młodzież zapobiega pożarom";opiekun p.M.Warzyński
  • Grupa Uczniów, najaktywniejsi: M. Mucha, F. Stokowacki, M. Bień
    - laureatami konkursu eTwinning 2009 ;opiekun p.M.Miąsko
  • Karolina Kaźimierczak
    Wyróżnienie w Europejskim Konkursie SURFUJ W SIECI - MYŚL O PRYWATNOŚCI. Praca uczennicy jako jedyna z Polski zakwalifikowała się do ścisłej europejskiej dziesiątki;opiekun p.M.Miąsko
  • Chór Szkolny
    II miejsce - Srebrne Pasmo - na Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów- chóry z placówek uczestniczących w programie Śpiewająca Polska;opiekun p.B.Czajkowska;

do góry^


2007/2008

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2007/2008
OLIMPUS - OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
imię i nazwisko klasa miejsce opiekun
Aleksandra Szlęk I 18 miejsce na 1719 uczestników mgr Sylwia Nowicka
Aleksandra Skalec I 29 miejsce na 1719 uczestników mgr Beata Haładyń
Katarzyna Warnecka I 30 miejsce na 1719 uczestników mgr Małgorzata Paliga
Monika Rejek I 31 miejsce na 1719 uczestników mgr Beata Haładyń
Tomasz Szczepański I 31 miejsce na 1719 uczestników mgr Małgorzata Paliga
Piotr Galos II 22 miejsce na 2030 uczestników mgr Sylwia Nowicka
Beata Kusina II 26 miejsce na 2030 uczestników mgr Beata Haładyń
Dawid Wieczorek II 32 miejsce na 2030 uczestników mgr Sylwia Nowicka
Bartłomiej Pucek II 36 miejsce na 2030 uczestników mgr Sylwia Nowicka
Sebastian Michniewski II 38 miejsce na 2030 uczestników mgr Sylwia Nowicka
Monika Dorobisz II 51 miejsce na 2030 uczestników mgr Sylwia Nowicka
Adrian Duda III LAUREAT mgr Małgorzata Paliga
Maja Szota III 17 miejsce na 1993 uczestników mgr Małgorzata Paliga
Marta Labocha III 19 miejsce na 1993 uczestników mgr Małgorzata Paliga
Maciej Kowalczyk III 27 miejsce na 1993 uczestników mgr Małgorzata Paliga
Karolina Kostrzejowska III 34 miejsce na 1993 uczestników mgr Małgorzata Paliga

  • Wiktor Radziejowski (IIIa)
    Laureat III Powiatowego Konkursu na Prezentację Multimedialną "Polska w Unii Europejskiej"-opiekun mgr Marzena Góral-Siudak;
  • Martyna Adamowicz (IIIb)
    IV miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu na Prezentację Multimedialną "Polska w Unii Europejskiej"-opiekun M.Miąsko;
  • Kostrzejowska Karolina, Labocha Marta, Fałek Wojciech (IIIa) Sawicki Michał (Ia)
    Finaliści IV Jurajskiego Powiatowego Konkursu Informatycznego-opiekun M.Góral-Siudak;
  • Wiktor Radziejowski (IIIa)
    Laureat V edycji Regionalnego Konkursu na Prezentację Komputerową pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO "Ocalić dla innych"-opiekun M.Przybyła;
  • Konrad Kowalczyk (IId)
    III miejsce w V edycji Regionalnego Konkursu na Prezentację Komputerową pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO "Ocalić dla innych"-opiekun M.Miąsko;
  • Adrian Duda (IIIa)
    laureat miejskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznejw grupie II -opiekun p. M.Warzyński;
  • Marta Mazur (Ib), Paulina Kita (IIIa)
    etap rejonowy VII Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego "Wysławiaj Pana Godnie i Chwal Króla Wieków"-opiekun J.Socha;
  • Katarzyna Warnecka (Id)
    II miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie na plakat "Jan Paweł II - obrońca godności człowieka"-opiekun mgr Joanna Socha;
  • Martyna Adamowicz (IIIb)
    etap wojewódzki Olimpiady Zdrowia-opiekun J.Pacia;
  • Grupa uczniów
    LLaureaci Ogólnopolskiego Konkursu Nauczycielskiej Akademii Internetowej i Centrum Edukacji Obywatelskiej "Obozy zagłady - nigdy więcej!"-opiekun A.Widawska;
  • Chór szkolny
    II miejsce - Srebrne Pasmo - na Przeglądzie Chórów - chóry z placówek uczestniczących w programieŚpiewająca Polska-opiekun B.Czajkowska;
  • Grupa uczniów:M.Jaworska, A.Wiśniewska, K.Cholewka, M.Mazur, M.Labocha, D.Pałęga
    Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Obywatelskiego.Nagrodę pieniężna wręczył nam Rzecznik Praw Obywatelskich J.Kochanowski -opiekun mgr A.Widawska, mgr S. Nowicka;

do góry^


2005/2006

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2005/2006
  • Maciej Kucera (IIa)
    Laureat Regionalnego Konkursu Recytatorskiego na szczeblu powiatowym-opiekun p. Katarzyna Jaworska;
  • Marta Labocha (Ia)
    Laureatka Regionalnego Konkursu na prezentację komputerową "Ulice mojego miasta"-opiekun p. Marzena Góral;
  • Bartosz Wójcik (IIa)
    Laureat miejskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznejw grupie II -opiekun p. Marek Warzyński;
  • Aleksandra Bilska
    Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym;
  • Wiktor Radziejowski (Ia), Kasia Jaworska (Ia), Ania Frejek (Ib), Krzysztof Morel (IIIc), Krzysztof Kowalczyk (IIId), Magdalena Wnuk (Ib), Malwina Szulińska(Ia), Karol Olszewski (IIId),
    III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Podróż po Europie"-opiekun p.Marzanna Miąsko;

do góry^


2004/2005

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2004/2005
  • Błażej Piotrowski
    II miejsce w II Regionalnym Turnieju Wiedzy Informatycznej-opiekun M.Góral
  • Krzysztof Morel
    III miejsce w II Regionalnym Turnieju Wiedzy Informatycznej-opiekun G.Wizor
  • Patrycja Kurzelewska
    Finalistka europejskiego konkursu graficznego zorganizowanego przez Komisję Europejską i Europejską Agencję Kosmiczną na projekt flagi Sławiąc naszą planetę sięgaj gwiazd-opiekun p.M.Miąsko.
  • Barbara Kucera
    I miejsce w zorganizowanej przez Gimnazjum nr 2 w Zawierciu V EDYCJI MIĘDZYGIMNAZJALNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO o tytuł "Mistrza Ortografii"-opiekun p.K.Jaworska

do góry^


2003/2004

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2003/2004
  • Basia Kucera, Jakub Czajkowski, Patryk Drabek
    Laureaci w Wojewódzkim Konkursie Monograficznym o Fryderyku Chopinie-opiekun p.B.Czajkowska
  • Piotr Piątek
    Wyróżnienie w regionalnym konkursie recytatorskim-opiekun p.K.Jaworska
  • Agnieszka Lis
    II Miejsce w konkursie o tytuł mistrza ortografii-opiekun p.A.Kuźnik
  • Barbara Kucera
    III Miejsce w konkursie o tytuł mistrza ortografii-opiekun p.K.Jaworska
  • Olmińska Magdalena
    I Miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej na etapie miejskim-opiekun p.M.Warzyński
  • Katarzyna Górska
    II miejsce w konkursie Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach międzynarodowego projektu ESPERE-ENC: Procesy klimatyczne- opiekunp.M.Pucek, M.Miąsko
  • Tomasz Miąsko
    Wyróżnienie w konkursie Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach międzynarodowego projektu ESPERE-ENC: Procesy klimatyczne-opiekun p.M.Pucek, M.Miąsko
  • Magdalena Zawała i Michał Chłosta
    I Miejsce w miejskim turnieju MATEMATYCZNY CZAR PAR-opiekun p.M.Biedak
  • Basia Kucera, Jakub Czajkowski, Patryk Drabek
    I Miejsce w etapie miejskim w Wojewódzkim Konkursie Monograficznym o Fryderyku Chopinie-opiekun p.B.Czajkowska
  • Ewelina Obyrtacz
    I Miejsce w Konkursie Rysunkowym na Logo Zawiercia(organizator Urząd Miasta w Zawierciu) -opiekun p.R.KowalczykiKuba Grabowski-opiekun p.M.Góral
  • Błażej Piotrowski
    Wyróżnienie w Konkursie Rysunkowym na Logo Zawiercia(organizator Urząd Miasta w Zawierciu) -opiekun p.M.Góral
  • Barbara Kucera, Kasia Górska, Ola Górska, Karolina Śleszyńska, Justyna Dębska, Kamila Jurczak
    II Miejsce w konkursie Marcowe Spotkanie z Piosenką-opiekun p.B.Czajkowska

do góry^


2002/2003

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2002/2003
  • Katarzyna Miąsko
    I miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej-opiekun B. Hąc
  • Monika Iskierka
    II miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej-opiekun M. Paliga
  • Magdalena Zębik
    Finalistka w Miejskim Konkursie Wiedzy o USA-opiekun p.M.Paliga
  • Justyna Galas, Justyna Jaworska, Paweł Flak
    Laureaci wojewódzkiego etapu Europejskiego Konkursu "Europa w Szkole"-opiekun p.M.Przybyła

do góry^


2001/2002

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich, europejskich konkursach w roku szkolnym 2001/2001

  • Katarzyna Miąsko
    Wyróżnienie w Wielkim Ogólnopolskim Dyktandzie-opiekun p.K.Jaworska

do góry^

Start
Osiągniecia