Start
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu

NASZE OSIĄGNIĘCIA
W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH



2016/2017

Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2016/2017
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT


KLASA


OPIEKUN


JĘZYK POLSKI

Zuzanna Kornacka IIID p. A. Szlacheta
Karolina Zgryźniak IIID p. A. Szlacheta
Wiktoria Szczepanik IIE p. A. Szlacheta

HISTORIA

Alicja Padula IIIC p. M. Przybyła
Jan Bińkowski IIID p. M. Przybyła

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Wojciech Kubicz IIID p. A. Widawska
Zuzanna Kornacka IIID p. A. Widawska
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Kinga Baran IIC p. K. Jaworska

MATEMATYKA

Olga Stemplewska IIIC p. M. Zbierański

BIOLOGIA

Marcelina Dziuba IIID p. J. Pacia

HISTORIA

Marcin Szekiel IIID p. M. Przybyła
Jakub Wyrodek IIID p. M. Przybyła

GEOGRAFIA

Wojciech Kubicz IIID p. M. Pucek

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Wiktoria Kondas IIIC p. A. Widawska
Dagna Żelazkiewicz IIID p. A. Widawska

2015/2016

Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2015/2016
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT


KLASA


OPIEKUN


JĘZYK POLSKI

Zuzanna Kornacka IID p. A. Szlacheta
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA


KLASA


OPIEKUN


HISTORIA

Jakub Wyrodek IID p. M. Przybyła
Jan Bińkowski IIC p. M. Przybyła

WOS

Ksenia Opyrchał IIIC p. A. Widawska

CHEMIA

Szymon Pierzchała IIIB p. B. Labocha

2014/2015

Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2014/2015
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT


KLASA


OPIEKUN


JĘZYK POLSKI

Wiktoria Domagała IIID p. A. Szlacheta
Zuzanna Kornacka ID p. A. Szlacheta

MATEMATYKA

Wiktoria Domagała IIID p. M. Zbierański

HISTORIA

Wiktoria Domagała IIID p. M. Przybyła,
p. A. Widawska
Mateusz Balewski IIID p. A. Widawska

CHEMIA

Wiktoria Domagała IIID p. B. Labocha

JĘZYK ANGIELSKI

Wiktoria Domagała IIID p. M. Paliga
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

MATEMATYKA

Marta Stypa IIB p. M. Zbierański

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Agata Foryś IIID p. A. Widawska
Mateusz Balewski IIID p. A. Widawska

FIZYKA

Wiktoria Domagała IIID p. M. Złocka

JĘZYK NIEMIECKI

Karolina Bryła IIID p. A. Per

2013/2014

Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2013/2014
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT


KLASA


OPIEKUN


JĘZYK POLSKI

Iga Sobalska IIIA p. A. Szlacheta
Marta Stypa IB p. A. Kuźnik

BIOLOGIA

Wiktoria Domagała IID p. J. Pacia

HISTORIA

Agata Dąbrowska IIIC p. M. Przybyła
Karolina Śliwecka IIID p. M. Przybyła
Ewelina Rojewska IIIA p. M. Przybyła

WOS

Olga Tylkowska IIIA p. A. Widawska

CHEMIA

Karolina Szlęk IIIA p. B. Labocha
Iga Sobalska IIIA p. B. Labocha
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA


KLASA


OPIEKUN


JĘZYK POLSKI

Marta Ditmer IIC p. A. Kuźnik

BIOLOGIA

Dominika Witczyk IIIA p. J. Pacia
Adrianna Nieroda IIID p. J. Pacia

JĘZYK NIEMIECKI

Karolina Bryła IID p. A. Per

CHEMIA

Dominika Witczyk IIIA p. B. Labocha
Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2012/2013
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT


KLASA


OPIEKUN


JĘZYK POLSKI

Natalia Król IIB p. A. Kuźnik
Karolina Śliwecka IID p. A Szlacheta

MATEMATYKA

Klara Stokowacka IIID p. M. Zbierański

HISTORIA

Mateusz Mazur IIID p. M. Przybyła

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Agnieszka Łazarowicz IIID p. A. Widawska

CHEMIA

Mateusz Mazur IIID p. B. Labocha
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Oliwia Kopcik IIID p. K. Jaworska
Sylwia Pocztawska IIID p. K. Jaworska
Agnieszka Łazarowicz IIID p. K. Jaworska
Marcelina Woźniak IIID p. K. Jaworska
Katarzyna Koniorczyk IIID p. K. Jaworska
Mateusz Mazur IIID p. K. Jaworska
Julia Truszkowska IIC p. A. Kołodziejek

BIOLOGIA

Adrianna Nieroda IID p. J. Pacia
Wiktoria Domagała ID p. J. Pacia
Agnieszka Nawara IIIB p. M. Pawlikiewicz

HISTORIA

Agata Dąbrowska IIC p. M Przybyła
Bartosz Michalik IIID p. M Przybyła

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Piotr Grezel IIIC p. A. Widawska
Anna Lewandowska IIID p. A. Widawska
Mateusz Rogoń IIID p. A. Widawska

CHEMIA

Karolina Szlęk IIA p. B. Labocha
Iga Sobalska IIA p. B. Labocha
Klara Stokowacka IIID p. B. Labocha

do góry^


2011/2012

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2011/2012
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Agnieszka Serwicka IIIB p.A.Szlacheta
Mateusz Jas IIIE p.A.Kołodziejek
Agnieszka Łazarowicz IID p.K.Jaworska
Karolina Lamik IIIA p.K.Jaworska
Paweł Charaziński IIIA p.K.Jaworska
Agnieszka Męcik IIIC p.A.Grzanka
Agnieszka Nawara IIB p.A.Grzanka

MATEMATYKA

Kamil Krynicki IIIA p.M.Zbierański
Klara Stokowacka IID p.M.Zbierański

BIOLOGIA

Magdalena Szczechla IIIA p.J.Pacia
Klaudia Rojewska IIIC p.M.Pawlikiewicz

HISTORIA

Agnieszka Nawara IIB p.M.Przybyła

JĘZYK ANGIELSKI

Paweł Charaziński IIIA p.M.Paliga

CHEMIA

Mateusz Mazur IID p.B.Labocha
Agnieszka Serwicka IIIB p.B.Labocha
Karolina Bednarz IIIC p.B.Labocha
Kamil Krynicki IIIA p.B.Labocha
Magdalena Szczechla IIIA p.B.Labocha
do góry^
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Sylwia Lubaś IIID p.A.Kołodziejek
Sylwia Pocztawska IID p.K.Jaworska
Karolina Kosińska IID p.K.Jaworska
Klaudia Rojewska IIIC p.A.Grzanka

MATEMATYKA

Marcin Ciszek IIID p.M.Zbierański

HISTORIA

Klaudia Rojewska IIIC p.M.Przybyła
Mateusz Mazur IID p.M.Przybyła
Weronika Otręba IIIA p.M.Przybyła
Sylwia Lubaś IIID p.M.Przybyła

WOS

Emil Trepka IIIC p.A.Pietruszka

GEOGRAFIA

Paweł Charaziński IIIA p.M.Pucek



2010/2011

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2010/2011
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT


KLASA


OPIEKUN


JĘZYK POLSKI

Karolina Ples IIIC p.A.Szlacheta
Katarzyna Duda IIIE p.K.Jaworska
Agnieszka Serwicka IIB p.A.Szlacheta
Anna Kałużyńska IIIE p.K.Jaworska

JĘZYK ANGIELSKI

Karolina Szymczyk IIIC p.M.Paliga
Karolina Bandura IIIE p.M.Paliga
Karolina Ples IIIC p.M.Paliga

HISTORIA

Anna Kałużyńska IIIE p.M.Przybyła
Przemysław Chajduga IIIE p.M.Przybyła
Karolina Ples IIIC p.M.Przybyła

BIOLOGIA

Marcel Windys IIIE p.M.Pawlikiewicz

MATEMATYKA

Marcel Windys IIIE p.M.Zbierański
Franciszek Stokowacki IIIE p.M.Zbierański

GEOGRAFIA

Karolina Bandura IIIE p.M.Pucek

CHEMIA

Marcel Windys IIIE p.B.Labocha
Karolina Ples IIIC p.B.Labocha

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Marta Będkowska IIIC p.A.Szlacheta
Julita Straszak IIIE p.K.Jaworska
Magdalena Szczechla IIA p.K.Jaworska
Agnieszka Męcik IIC p.A.Kuźnik/p.A.Grzanka

HISTORIA

Blanka Zając IIIC p.M.Przybyła
Mateusz Mazur ID p.M.Przybyła

CHEMIA

Franciszek Stokowacki IIIE p.B.Labocha

BIOLOGIA

Magdalena Szczechla IIA p.E.Pacyga


2009/2010

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2009/2010
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Aleksandra Skalec IIIc p.Agnieszka Kuźnik
Aleksandra Herbin IIId p.Agata Szlacheta

CHEMIA

Marta Mazur IIIb p.Barbara Labocha
Karolina Ples IIc p.Barbara Labocha

HISTORIA

Marta Mazur IIIB p.Marta Przybyła
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Amanda Oziębała IIIbc p.Agata Szlacheta
Marta Jaworska IIId p.Agata Szlacheta
Marta Mazur IIIb p.Agata Szlacheta

GEOGRAFIA

Aleksandra Wiśniewska IIIbd p.Małgorzata Pucek

CHEMIA

Aleksandra Szlęk IIIa p.Barbara Labocha

HISTORIA

Anna Kałużyńska IIe p.Marta Przybyła

do góry^


2008/2009

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2008/2009
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Magdalena Kondas IIIA p.Agata Szlacheta

GEOGRAFIA

Magdalena Kondas IIIA p.Małgorzata Pucek
Paweł Danek IIIA p.Małgorzata Pucek

CHEMIA

Marta Mazur IIB p.Barbara Labocha
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

GEOGRAFIA

Aneta Paszowska IIIC p.Małgorzata Pucek

do góry^


2007/2008

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2007/2008
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Karolina Kostrzejowska IIIA p.Agata Szlacheta
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Piotr Galos IIB p.Agata Szlacheta
Bilska Aleksandra IIIA p.Agata Szlacheta
Tylkowska Marlena IIIA p.Agata Szlacheta

JĘZYK ANGIELSKI

Bilska Aleksandra IIIA p.Małgorzata Paliga
Maja Szota IIIA p.Małgorzata Paliga
Magdalena Wnuk IIIB p.Sylwia Nowicka

HISTORIA

Maja Szota IIIA p. Marta Przybyła
Karolina Kostrzejowska IIIA p. Marta Przybyła
Adrian Duda IIIA p. Marta Przybyła
Angelika Kustra IIIB p. Aleksandra Widawska

CHEMIA

Paulina Kita IIIA p. Barbara Labocha
Maja Szota IIIA p. Barbara Labocha

BIOLOGIA

Paulina Kita

III A

p.Magdalena Pawlikiewicz
GEOGRAFIA
Marta Labocha III A p.Małgorzata Pucek
Paweł Danek II D p.Małgorzata Pucek

do góry^


2006/2007

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2006/2007
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Joanna Górnikowska III A p.Katarzyna Jaworska

CHEMIA

Paulina Kita  II A p. Barbara Labocha
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Hanak Kamila IIIC p.Agata Szlacheta
Olszewska Sylwia IIIC p.Agata Szlacheta
Bilska Aleksandra II A p.Agata Szlacheta
Labocha Marta II A p.Agata Szlacheta
Tylkowska Marlena IIA p.Agata Szlacheta
Frejek Anna  II B p.Anna Grzanka

HISTORIA

Adrian Duda IIA p. Marta Przybyła

CHEMIA

Paulina Zawała IIIA p. Barbara Labocha

BIOLOGIA

Paulina Kita

II A

p.Magdalena Pawlikiewicz
GEOGRAFIA
Natalia Wiśniewska III A p.Małgorzata Pucek

do góry^


2005/2006

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2005/2006
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Karolina Szymczyk III B p.Katarzyna Jaworska

CHEMIA

Damian Makieła IIIC p. Barbara Labocha

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Biegus Magdalena III A p.Katarzyna Jaworska
Wójcik Katarzyna III A p.Katarzyna Jaworska
Drabek Patryk IIIB p.Katarzyna Jaworska
Kosoń Martyna  IIIB p. Katarzyna Jaworska
Górnikowska Joanna IIA p. Katarzyna Jaworska
Wiśniewska Natalia IIA p. Katarzyna Jaworska
Anna Konieczna IIC p.Agata Szlacheta
Magdalena Nazimek IIID p.Agata Szlacheta
Frejek Anna  IB p.Anna Grzanka

CHEMIA

Kuczera Michał IIIA p. Barbara Labocha

BIOLOGIA

Kubik Martyna

IIIB

p.Magdalena Pawlikiewicz
Mianowana Beata III D p. Magdalena Pawlikiewicz
Cichoń Artur IIIC p.Magdalena Pawlikiewicz
Klećko Szymon IIIC p.Magdalena Pawlikiewicz
Toborowicz Maciej

IIIC

p.Magdalena Pawlikiewicz

do góry^


2004/2005

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2004/2005
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Justyna Stankowska IIIC p. Katarzyna Jaworska
Joanna Górnikowska IA p. Katarzyna Jaworska
Adrianna Biała IIC p. Anna Grzanka

HISTORIA

Piotr Albrycht IIIC p. Marta Przybyła
Piotr Sroka IIIC p. Marta Przybyła
Łukasz Gawron IIIC p. Marta Przybyła

BIOLOGIA

Magdalena Nazimek IID p. Beata Milanowska
Klaudia Pacia   IIIC p. Beata Milanowska
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Barbara Kucera IIIC p. Katarzyna Jaworska
Magdalena Gzela IIIC p. Katarzyna Jaworska
Magdalena Biegus IIA p. Katarzyna Jaworska
Paulina Wróbel  IIIB p. Anna Grzanka
Olga Gryc IIIA p. Anna Grzanka

HISTORIA

Kamil Nowak IIIA p. Marta Przybyła

GEOGRAFIA

Michał Chłosta

IIIC

p. Małgorzata Pucek

do góry^


2003/2004

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2003/2004
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Katarzyna Biegus p.Katarzyna Jaworska

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Katarzyna Górska p.Katarzyna Jaworska
Katarzyna Biegus p.Katarzyna Jaworska
Magdalena Biegus IA p.Katarzyna Jaworska
Paulina Wróbel p. Anna Grzanka 

CHEMIA

Anna Grabowska p.Barbara Labocha 

do góry^


2002/2003

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2002/2004
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

LAUREAT

KLASA OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Beata Jędruszek III p.Katarzyna Jaworska

CHEMIA

Katarzyna Miąsko III p.Barbara Labocha 

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

KLASA OPIEKUN

CHEMIA

Grzegorz Wałek III p.Barbara Labocha 

do góry^


2001/2002

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2001/2002
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

FINALISTA

OPIEKUN

JĘZYK POLSKI

Daria Sagan p. Agata Szlacheta
Paulina Maciążek p. Agata Szlacheta
Beata Jędruszek p. Katarzyna Jaworska
Katarzyna Miąsko p. Katarzyna Jaworska
Monika Morawiec p. Anna Grzanka
Katarzyna Sadowska p. Anna Grzanka

HISTORIA

Beata Jędruszek p. Marta Przybyła

CHEMIA

Monika Morawiec p. Barbara Labocha

GEOGRAFIA

Grzegorz Wałek p. Małgorzata Pucek

BIOLOGIA

Katarzyna Sadowska p. Magdalena Pawlikiewicz
Monika Morawiec p. Magdalena Pawlikiewicz

do góry^

Start
Osiągniecia