Na stronie używane są animacje typu Flash, JS - pozwól przeglądarce na ich uruchamianie, aby zobaczyć pełną treść strony.

Cybernauci to my

Strona przedstawiająca działania Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zawierciu (dawniej Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zawierciu) podejmowane w ramach projektu Cybernauci.

Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci to projekt, w którym uczestniczymy od roku szkolnego 2016/17. Rozpoczynaliśmy jako uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zawierciu a dziś uczymy się w murach Szkoły Podstawowej nr 1 w Zawierciu.

Głównym działaniem organizatora projektu, fundacji Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas, jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.

Realizacja projektu potrwa do końca grudnia 2018 roku. Projekt jest finansowany ze środków Ministra Edukacji Narodowej i został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Baner projektu


źródło:
https://cybernauci.edu.pl Up