Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: sp1zawiercie@zawiercie.eu
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu

Podsumowanie sezonu naszej tenisistki Natalii Szymczyk

Natalia trenuje tenis stołowy. Zapytaliśmy Natalię o miniony sezon i jej sukcesy. A oto, co nam odpowiedziała:
  • Na początku sezonu odbył się międzynarodowy turniej Mini Cup Drzonków, na którym wywalczyłam złoty medal w grze drużynowej oraz srebrny medal w grze indywidualnej.
  • W I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, które rozgrywane było w dniach 22-24 września zdobyłam miejsce zaraz za podium. Przegrała jedynie ze zwyciężczynią całego turnieju i zajęła 5. Miejsce.
  • Dużym zaskoczeniem zarówno dla mnie jak i dla innych był mój występ w I Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów, które toczyło się 20-22 października. Mimo iż zajęłam mało spektakularne 15. miejsce, przy zawodniczkach o cztery lata starszych oraz poziomie ich gry uważam to za duży sukces.
  • II Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów również zaliczam do bardzo udanych zawodów. W turnieju, który odbył się 24-26.11 znowu uległam koleżance, która wygrała całe rozgrywki i zajęłam wysokie 3 miejsce, co sprawiło, że na ten moment jestem sklasyfikowana jako 4. Kadetka w Polsce.
  • Kolejne Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów miało miejsce 8-10 grudnia. Osiągnęłam tam 16. miejsce, aktualnie sklasyfikowana jestem na 13. pozycji.
  • Zwieńczeniem zeszłego sezonu był udział w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów, w których grają dorośli. Byłam tam najmłodszą zawodniczką i mimo że nie wywalczyłam żadnego miejsca, to sam udział w zawodach takiej rangi i gra z takimi zawodnikami był ogromnym przeżyciem.

Natalia Szymczyk jest pod opieką klubu MKS SKARBEK Tarnowskie Góry. Gratulujemy sukcesów.