Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu


Laureaci konkursu "Mam talent od Jezusa"


Galeria zdjęć

Gimnazjum nr 1 w Zawierciu

W sobotę 21.05.2016 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” odbył się finał trzeciej edycji przeglądu „Mam Talent od Jezusa”.
Ksiądz prałat Kazimierz Bednarski, proboszcz parafii pod wezwaniem św. Stanisława Kostki w Zawierciu rozpoczął koncert życzeniami skierowanymi do uczestników, aby rozwijali swoje talenty otrzymane od Boga i dzielili się nimi z innymi ludźmi.
Podczas prowadzonego przez Annę Luczko i Pawła Kmiecika koncertu nie zabrakło osób uzdolnionych, które musiały przełamać swoją tremę, aby móc wystąpić przed publicznością. Koncert obfitował w zespoły muzyczne, taneczne, w utalentowanych wokalistów, instrumentalistów, aktorów, recytatorów, a także malarzy, którzy przystąpili do konkursu plastycznego pt. „Błogosławieni Miłosierni”. 

W konkursie plastycznym II miejsce zajęła nasza uczennica, Weronika Maruszak z klasy IIIB.

Jury w tym roku zdecydowało o niewyłanianiu laureatów spośród uczestników koncertu.
Wszyscy występujący otrzymali wyróżnienia, które zostały podzielone na dwie kategorie: wyróżnienie pierwszego i drugiego stopnia.
Wyróżnieni pierwszego stopnia zakwalifikowali się do występu podczas Koncertu Ewangelizacyjnego, który odbędzie się 24 lipca 2016 roku w OSiR przy ul. Moniuszki w Zawierciu.

Nasi uczniowie: duet Magdalena Halaba i Szymon Cisowski, ZESPÓŁ  ANUMA w składzie: Aleksandra Grzyb, Kaja Nowicka, Wiktoria Zagórska oraz Kacper Kruz i grupa wokalno-instrumentalna: Kamila WędzyńskaJulia KurzakJulia Suliga oraz Patryk Wnuk znaleźli się wśród wyróżnionych pierwszego stopnia. Przed nimi zatem kolejny występ w lipcu.

GRATULUJEMY!
 


do góry^

Start
Wydarzenia