Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu


Spotkanie Informacyjne dla Szóstoklasistów i ich Rodziców15 kwietnia 2015 roku odbyło się w naszym gimnazjum Spotkanie Informacyjne dla Uczniów Klas Szóstych i ich Rodziców. W programie znalazła się prezentacja multimedialna o szkole i sukcesach dydaktycznych młodzieży oraz zwiedzanie budynku szkoły dla szóstoklasistów i rozmowa Rodziców przyszłych gimnazjalistów z panią dyrektor o zasadach rekrutacji, a także o atmosferze szkoły, możliwościach, inicjatywach i planach na nowy rok szkolny.
O szkole opowiadali: Kamila Wędzyńska i Konrad Czech, Aleksandra Gawron i Łukasz Łazarowicz, Katarzyna Pacia i Wojciech Kubicz, Angelika Kita i Kamil Kosiński oraz Anna Mazur. Wystąpił również nasz szkolny chór G1 Fort-e oraz solistki: Natalia Kuban, Magdalena Halaba, Martyna Pleban i Julianna Frącisz.
Podczas zwiedzania budynku szkoły naszych gości również oprowadzali uczniowie: Aleksandra Gawron i Dominika Pikuła, Julia Śleszyńska, Martyna Pleban i Klaudia Janus, Karolina Bryła i Julia Pąpka oraz Anna Pilarska i Mateusz Otręba. Szóstoklasiści z zainteresowaniem oglądali pracownie i inne pomieszczenia, m.in. świetlicę, bibliotekę, basen i salkę fitness. Słuchali z uwagą tego, co o szkole opowiadali ich przewodnicy i nauczyciele. Wybór szkoły to w końcu nie taka prosta sprawa. Mamy nadzieję, że w maju, podczas Dnia Otwartego połączonego z piknikiem, również będziemy mogli gościć tak wiele osób, jak tego dnia. Serdecznie zapraszamy!

do góry^

Start
Wydarzenia