Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu


I miejsce w "Familiadzie"Gimnazjum nr 1 w Zawierciu  

1 grudnia 2014 roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z HIV i AIDS, odbyła się w MOK "Centrum" piąta już "Familiada Obieżyświata".  Tym razem reprezentowali nas uczniowie klas pierwszych: Julianna Frącisz IA (Telimena), Wiktoria Piasecka IA (Zosia), Wojciech Kubicz ID (Jacek Soplica) i Karol Sowa ID (ksiądz Robak), a na widowni zasiadł do kibicowania nieoceniony chór "G1 Fort-e".

Tegoroczne konkurencje przygotowane były zgodnie z hasłem przewodnim imprezy. Oprócz tradycyjnych pytań z koligacji rodzinnych i testu sprawdzającego wiedzę młodzieży o HIV i AIDS, uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami plastycznymi, ruchowymi i zręcznościowymi. Budowanie wieży Eiffla z pudełek, malowanie obrazu à la Picasso czy przekładanie makaronu japońskimi pałeczkami z miseczki do kubeczka to tylko niektóre konkurencje.
Emocji było co niemiara, a nasz chór wiódł prym w zagrzewaniu drużyny do walki. Efektem wspaniałej współpracy drużyny G1 i naszej publiczności jest wywalczone I miejsce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

do góry^

Start
Wydarzenia