Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu

Spotkanie Informacyjne


Galeria zdjęć

Gimnazjum nr 1 w Zawierciu Gimnazjum nr 1 w Zawierciu

15 kwietnia 2014 roku odbyło się Spotkanie Informacyjne dla Szóstoklasistów i ich Rodziców. W programie znalazła się prezentacja szkoły, przedstawiona przez Wanessę Lassak i Krystiana Pułtoraka, a także występ szkolnego chóru i zwiedzanie placówki. Młodzież naszego gimnazjum wyróżniała się czerwonymi koszulkami z logo szkoły, więc goście nie czuli się zagubieni. Grupa gimnazjalistów - "przewodników" chętnie służyła pomocą i odpowiadała na pytania.  

Po obejrzeniu slajdów opowiadających historię naszej szkoły i jej uczniów, goście zostali podzielenie na sześć kolorowych grup i ruszyli w trasy ze starszymi kolegami, którzy tego dnia byli ich opiekunami i przewodnikami. Opowiadali o tym, jak się uczą i pracują, a także o osiągnięciach młodzieży, zajęciach dodatkowych, sportowych i kołach zainteresowań. Szóstoklasiści mieli okazję zobaczyć sale lekcyjne, salkę fitness, basen, salkę bilardową, świetlicę, bibliotekę oraz gabinet dyrektora, gdzie tego dnia urzędował Szymon Bartosik z klasy IIIB. 

Po zakończeniu zwiedzania goście otrzymali zaproszenie na Dzień Otwarty, połączony z piknikiem i Festynem Zdrowia, który odbędzie się 15 maja.

Start
Wydarzenia