Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu
English version

Piknik szkolny dla szóstoklasistów


Galeria zdjęć - fot. P. Mazur

Gimnazjum nr 1 w Zawierciu Gimnazjum nr 1 w Zawierciu

21 maja 2013 roku odbył się w naszym gimnazjum piknik dla szóstoklasistów. Pogoda wprawdzie spłatała nam figla, ale równie dobrze bawiliśmy się w murach szkoły. Przez kilka godzin korytarz na pierwszym piętrze zamienił się w plac pełen atrakcyjnych stoisk tematycznych. Goście mogli obserwować doświadczenia na stoisku nauk ścisłych, wziąć udział w konkursie z języka polskiego na stoisku humanistycznym, obejrzeć tam prawdziwe żelazko z duszą, a nawet przymierzyć hełm niemieckiego żołnierza. Biblioteka i świetlica również przygotowały atrakcje: uczniowie zadawali gościom zagadki logiczne, chętni mogli skorzystać z oferty kącika urody i otrzymać na bieżąco robione mulinowe bransoletki. Furorę zrobiły kolorowe spray'e do włosów i propozycje naszych szkolnych manicurzystek. Swoje prace z decoupage'u, malowane szkło i autorską biżuterię prezentowała uczennica klasy IIIA - Karolina Paszowska. Muzyczne doznania zapewniły nam w tym dniu: Agnieszka Łazarowicz, Joanna Sabuda, Agata Foryś, Martyna Pleban, Ilona Gęsikowska i absolwentka G1 - Nadia Bartelak.
Nie zabrakło również smakołyków, przygotowanych przez uczennice na stoisku ze zdrową żywnością. Można było schrupać marchewkę albo jabłko, a także napić się świeżo wyciśniętego soku.  

Zabawa była przednia. Cieszymy się, że szóstoklasiści mimo kiepskiej pogody nas odwiedzili i mogli poczuć ducha tej szkoły. Mamy nadzieję, że ze wszystkimi spotkamy się we wrześniu.

Gimnazjum nr 1 w Zawierciu

I jak? Czy mieliśmy rację? Wydaje nam się, że tak, bo wszyscy obecni zgodnie potwierdzają, że bawili się rewelacyjnie i już czekają na piknik, który zorganizujemy za rok!

do góry^

Start
Wydarzenia