Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu
English version

 Spotkanie informacyjne dla szóstoklasistów i ich Rodziców


Galeria zdjęć

Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu


    
   
  26 kwietnia 2012 roku grupa uczniów naszego gimnazjum wraz z nauczycielami przygotowała spotkanie informacyjne dla szóstoklasistów i ich Rodziców. Duża grupa gości zasiadła w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się ciekawa prezentacja naszej placówki, prowadzona przez samych uczniów. O szkole opowiedziałyAgnieszka SerwickaiKamila Szycowska, a prezentacją zdjęć zajmował się Łukasz Matera. Muzycznie zaprezentował się szkolny chór, a także solistki:Joanna SabudaiAgnieszka Łazarowicz. Zagrał również szkolny zespół „Septum” w składzie:Weronika Wilcząb- wokal,Dagmara Gajecka- perkusja,Michał Kaliszuk– gitara elektryczna,Filip Gębka– gitara elektryczna iBartosz Zjawiński– gitara basowa.
    Osiągnięciami i zainteresowaniami uczniów klasy IIIB pochwaliła się wychowawczyni grupy, pani Agata Szlacheta, z dumą przedstawiając młodzież, która – niestety - lada chwila opuści mury naszego gimnazjum. Goście usłyszeli o sukcesach w sporcie i nauce, a także o niezwykłych pasjach i pomysłach gimnazjalistów, które mogą oni realizować, będąc uczniami naszej szkoły.
    Ostatnia część spotkania należała do pani dyrektor Katarzyny Jaworskiej, która zaprezentowała plany placówki na przyszły rok szkolny, a także odpowiedziała na pytania gości.

Dzień Otwarty w G1 odbędzie się dnia 22 maja 2012 roku.
Szkoła otworzy swoje podwoje dla gości o godzinie 17.00.


do góry^

Start
Wydarzenia