Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu
English version

    Poczytaj mi, przyjacielu...


  
Gimnazjum nr 1 w Zawierciu

    
    Od września 2011 roku grupa uczniów naszego gimnazjum bierze udział w programie "Poczytaj mi, przyjacielu", który realizuje we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej. W ramach programu młodzież przygotowuje się do przeprowadzenia spotkania czytelniczego w jednym z zawierciańskich przedszkoli. Nie tylko przeczytają dzieciom wybraną bajkę, ale zorganizują również ciekawe gry i zabawy związane z jej tematem. Spotkanie przebiegło w bardzo wesołej atmosferze, ponieważ wszystkie gry trzeba było przećwiczyć.
    12 stycznia 2012 roku odbyło się spotkanie uczestników grupy, podczas którego uczniowie wybrali osoby prowadzące poszczególne gry i zabawy. Planowana jest multimedialna prezentacja ilustracji do bajki, quiz, gry i zabawy ruchowe oraz składanie figurki origami. Nie zabraknie oczywiście kolorowych i śmiesznych przebrań, więc zabawa zapowiada się naprawdę interesująco.
    W skład grupy "poczytajowej" wchodzą:Kamila Szycowska, Agnieszka Serwicka, Dominika Pułtorak, Klaudia Skalska, Weronika Wilcząb i Łukasz Materaz klasy IIIB,a takżeOliwia Kopcik, Anna Lewandowska i Agnieszka Łazarowiczz klasy IID.


do góry^

Start
Wydarzenia