Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu

Konkurs z j.angielskiego dla klas VI 


Galeria zdjęć

Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu

              12 maja 2011 roku nasze gimnazjum zorganizowało konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas VI. Udział w nim wzięli uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych w Zawierciu oraz Szkoła Podstawowa z Rudnik.
            W pierwszej części konkursu p. Wojciech Latacz przeprowadził z uczniami krótką lekcję języka angielskiego w nietypowej formie, ponieważ wykorzystał w niej tablicę interaktywną zamiast tradycyjnego podręcznika. Uczniowie rozwiązywali różnorodne zadania, z którymi spotkają się dopiero w klasie II gimnazjum. Jednak już dzisiaj nie mieli z nimi żadnych problemów.
          W drugiej części konkursu uczniowie musieli zmierzyć się z materiałem, który opanowali podczas trzyletniej nauki w szkole podstawowej. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu, przygotowanego przez p. Beatę Haładyń, który zawierał zadania z gramatyki, słownictwa oraz elementów kultury.
          Wyniki konkursu zostaną podane podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 19 maja 2011 roku. Również tego dnia zostaną wręczone nagrody dla trzech najlepszych uczniów.

B.H.

do góry^

Start
Wydarzenia