Start
Wydarzenia
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu

Spotkanie SU z Panią Przewodniczącą RR


Galeria zdjęć

Dnia 26 stycznia 2010 roku w szkolnej czytelni, odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział: Dyrektor GIM1 - pani Katarzyna Jaworska, Przewodnicząca Rady Rodziców - pani Jolanta Kułach - Sikora oraz Samorząd Szkolny wraz z opiekunkami, panią A.Widawską i panią J.Pacią.

Podczas zebrania pani dyrektor wraz z panią przewodniczącą zapoznały młodzież z planami dotyczącymi powstania w gimnazjum pracowni multimedialnej. Główny argument zachęcający do działań, zmierzających do utworzenia wspomnianej pracowni, to możliwość uczestniczenia w interesujących zajęciach wspieranych multimedialnie.

Panie omówiły również konkurs "Skarbonka", którego zwycięzcy (5 najlepszych klas) wezmą udział w drugiej już "Nocy w Szkole", a także zwróciły uwagę na działania związane z akcją "Przekaż 1% na naszą szkołę". Podczas spotkania członkowie Samorządu Szkolnego zgłaszali swoje pomysły i udzielali się w dyskusjach. Bartłomiej Napora zaproponował utworzenie w szkole radiowęzła. Pomysł ten został zaakceptowany przez wszystkich uczestników spotkania i ogłoszony kolejnym, po pracowni multimedialnej, celem do realizacji.

Marta Jaworska

do góry^

Start
Wydarzenia