ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE20 grudnia w naszej szkole miało miejsce świąteczne spotkanie połączone ze wspólnym kolędowaniem. Spotkanie wspaniale poprowadzili uczniowie Marta Labocha z klasy IIa i Maciej Kucera z klasy IIIa.

Podczas spotkania zostały nagrodzone osoby biorące udział w konkursie na "Najpiękniejszy List do Misia". Byli to: Ola Bilska z klasy IIa; Ela Gola z klasy IIIb; Klaudia Janus z klasy Id; Sandra Kaczmarek z klasy IIIb; Iwona Kwaśny z klasy IIIb; Sylwia Kaziur z klasy Ia; Roksana Krakowiak z klasy IIId; Jolanta Simińska z klasy IIId.Zwycięski list napisała DOMINIKA OLSZEWSKA z klasy Ia. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.
Rozstrzygnęliśmy również konkurs na najwięcej sprzedanych kawałków ciast na "Światecznym kiermaszu ciast". Zwycięską klasą okazała się IIIa - ich wypieki świąteczne najbardziej smakowały uczniom, oni sami otrzymali pamiątkowy dyplom oraz słodkości dla swojej klasy.
Drugim konkursem świątecznym był konkurs na "Najpiękniejsze drzwi świąteczne". Uczniowie od samego rana przystrajali drzwi swoich klas najpiękniej jak potrafili. Komisja w składzie vice dyr Małgorzata Pucek, Agnieszka Kuźnik i Sylwia Nowicka była pełna podziwu dla zaangażowania i inwencji twórczej uczniów i zdecydowała, że najpiękniej drzwi udekorowali uczniowie z klasyIIIc i IIId.
Drugie zaszczytne miejsce zajęli uczniowie z klasy IIc i IIa. Zwycięscy otrzymali dyplomy pamiątkowe i słodkości dla swoich kolegów z klasy.Po tych miłych akcentach obejrzeliśmy przepiękny program artystyczny we wspaniałej scenerii świątecznej przygotowany przez Panie Katarzynę Jaworską, Barbarę Czajkowską i Joannę Sochę. A przepiękne kolędy świąteczne śpiewane przez chór szkolny wprowadziły nas w nastrój tych Świąt Bożego Narodzenia...
*S.N*